انسان ماشین اثبات باورهای خودش است.

کارآفرین شو

گروه بین المللی کارآفرین شو به مدیریت و سرپرستی فریبرز حسینی (محمد حسینی)، به عنوان مرکز آموزشی ان ال پی در حال ارائه خدمات آموزشی به هنرجویان گرامی می باشد.
اصلی ترین هدف کارآفرین شو، شناخت ضمیر ناخودآگاه، مدیریت و تربیت آن و افزایش ادراک ما نسبت به رفتارها و باورهای شخصی و جمعی است.
رفتارها و باورهایی که لحظه به لحظه زندگی ما را تشکیل می دهند.

| استاد محمد حسینی |

فریبرز حسینی

من فریبرز حسینی هستم. در حال حاضر به لطف خدا چندین کسب و کار دارم که ضمن خدمات رسانی به مردم، درآمد خوبی برای خودم رقم زده است. خدا را شاکرم که توانسته ام له موفقیتی هرچند کوچک و برسم. در این مسیر چند ساله فعالیتم، تلاش هایی زیادی داشته ام که مسیر رسیدن به اکنون را ایجاد کرده است. 
مدت ها است که با کسب دانش در زمینه تدریس برنامه های مالی و تجاری و زمینه سازی موفقیت های مختلف فردی و کاری، همراه کسب و کارها و علاقه مندان زیادی هستم.
بخش بزرگی از فعالیت آموزشی من در مجموعه کارآفرین شو، متکی بر تغییر باورهای افراد در خصوص توانایی ها و ذهنیت ایشان در مورد خودشان است.
پیشنهاد میکنم حتما دقایقی را در این وب سایت سپری کنید و بخش های مختلف را مطالعه نمایید. 

آموزش های کارآفرین شو

دوره ها و کارگاه هایی که توسط مجموعه برگزار می شود.

دوره غیرحضوری دیپلما ان ال پی

دوره آنلاین و ویدئویی دیپلما ان ال پی، برای افرادی که به دنبال ایجاد تغییرات بنیادی در زندگی خود هستندارائه شده است. تهیه و تدوین این دوره آنلاین، کاملا مطابق با روند دوره حضوری کلاس های می باشد.
اصلی ترین کاری که برای تغییر زندگی خود باید انجام دهیم، تغییر باورهای خودمان است. بنیان دوره هم بر همین اساس استوار است.
برای مشاهده توضیحات و شرکت در دوره، روی لینک ورود به دوره کلیک کنید.

1:50:00
149,000 - 315,000 تومان

پذیرای صدای گرمتان هستیم ...

برای دریافت راهنمایی در خصوص کلاس ها و دوره های آموزشی کارآفرین شو، با ما در ارتباط باشید.

جدیدترین پادکست ها

مجموعه کارآفرینش و استاد فریبرز حسینی، در تلاش است که به صورت مداوم فایل های آموزشی را برای کاربران گرامی منتشر کند.

فرم ثبت نام دوره ها و کلاس های کارآفرین شو

برای درخواست ثبت نام و حضور در کلاس ها و دوره های برگزار شده توسط کارآفرین شو، وارد بخش “فرم ثبت نام” مخصوص شده و مشخصات خود را وارد نمایید.

روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه
نظرات هنرجویان
تغییر باورهای هنرجویان ما، اصلی ترین هدف کارآفرین شو است.