رفتن به محتوای اصلی
| باید باور کنیم که باورهامون ما رو می سازن | محمد حسینی (فریبرز) ان ال پی

بابک بختیاری

بابک بختیاری در سال ۱۳۵۷ در یک روز گرم تابستانی در شهر تهران به دنیا آمد. او از همان دوران کودکی علاقه ی زیادی به کسب درآمد و استقلال مالی داشت و دوست داشت پول توجیبی اش را خودش تامین کند. به همین خاطر وقتی که تنها هفت سال داشت، پنهانی و به دور از چشم پدر و مادرش با پول تو جیبی اش شکلات، آدامس و کیک می خرید تا جلوی ورودی استخر محله آن ها را بفروشد.
زمانی که بابک چهارده سال داشت، پدرش ورشکست شد و آن ها به منزل مادربزرگ نقل مکان کردند. بابک در این موقعیت صبح ها چند ساندویچ سرد می خرید تا در زنگ تفریح مدرسه آن ها را به همکلاسی ها بفروشد و پول توجیبی خودش را تامین کند.

چگونگی تبلیغات و موفقیت برند آیس پک

ایده شکل گرفتن ایس پک برمی گردد به کودکی بابک، زمانی که بستنی را انقدر هم می زد تا رقیق شود و به آن اسمالتیس اضافه می کرد. او در سفری که به چین داشت با دستگاهی آشنا شد که با آن دسر سرد تهیه می کردند. در همان زمان جرقه شکل گیری ایس پک شکل گرفت.
تبلیغات بستنی آیس پک به روش دهان به دهان بود، یعنی مشتری ها با کسب رضایت از مزه و نحوه ی سرو این بستنی جدید خودشان بین دوستان و آشنایانشان تبلیغات می کردند.
بابک بختیاری پس از راه اندازی برند آیس پک توانست به سود پنج میلیاردی برسد. او در زمینه رستوران داری و تجارت مبل هم به موفقیت های بزرگی دست یافته است.

برگشت به بالا